تسهیلات شرکت به نمایندگان رباتیک

شما اینجا هستید

بسمه تعالی

شرکت فنی مهندسی پیشبرد صنعت شریف (سهامی خاص-نام تجاری:روبوفا)

نمایندگی رباتیک نمایندگی رباتیک روبوفا

 

شرکت پشبرد صنعت شریف با نام تجاری روبوفا در راستای گسترش فعالیت های خود در سطح کشور واگذاری نمایندگی رباتیک به افراد حقیقی و یا حقوقی دارای شرایط را آغاز کرده و تا به امروز با بیش از ده ها نماینده فعال رباتیک دارای بزرگترین شبکه فروش و خدمات پس از فروش در بین شرکت های مشابه می باشد.

رباتیک روبوفا در راستای اشتغالزایی ، گسترش فرهنگ آموزش از طریق بسته های خودآموز و همچنین تکمیل شبکه کاری خود، از بین جوانان متعهد و انقلابی نماینده فعال فروش و آموزش در سراسر کشور می پذیرد.

مزایای نمایندگی رباتیک روبوفا:

1-مزایای مالی و کاری: به علت گستردگی محصولات و فعالیتهای رباتیک روبوفا ، نمایندگان شرکت در شهرهای مختلف و بسته به نوع عملکرد دارای درآمد های مختلفی هستند ولی در یک نگاه کلی به جدول زیر می توان درآمد نماینده رباتیک روبوفا در شهرهای مختلف را تخمین زد:

جمعیت شهر محل فعالیت  سرمایه مورد نیاز  ساعت کار در روز  میانگین درآمد ماهیانه 
زیر یکصد هزار نفر بدون نیاز به سرمایه 3 ساعت پنج میلیون ریال
یکصد تا دویست هزار نفر بدون نیاز به سرمایه 4 ساعت هفت میلیون ریال
دویست تا چهارصد هزار نفر بدون نیاز به سرمایه 4 ساعت نهصد میلیون ریال
چهارصد تا پانصد هزار نفر بدون نیاز به سرمایه 5 ساعت دوازده میلیون ریال
بالای پانصد هزار نفر بدون نیاز به سرمایه 6 ساعت بیش از پانزده میلیون ریال

به عنوان مثال درآمد ماهیانه یک نماینده رباتیک در شهر اصفهان با روزی 5 ساعت فعالیت بیش از یک و نیم میلیون تومان در ماه خواهد بود. علاوه بر این نمایندگان رباتیک روبوفا که فعالیت آنها در سطوح خوب،خیلی خوب و عالی ارزیابی شود،از حقوق ماهیانه ثابت نیز برخوردار خواهند شد. لارم به ذکر است که این آمار تخمین زده شده و تضمینی بابت چنین درآمدی از سوی شرکت وجود ندارد.

سطح خوب: میانگین فروش 200 بسته در ماه که طی 5 ماه متوالی ارزیابی شده باشد: حقوق ثابت به مبلغ 7 میلیون ریال در ماه

سطح خیلی خوب: میانگین فروش 400 بسته در ماه که طی 5 ماه متوالی ارزیابی شده باشد: حقوق ثابت به مبلغ 10 میلیون ریال در ماه

سطح عالی: میانگین فروش 600 بسته در ماه که طی 5 ماه متوالی ارزیابی شده باشد: حقوق ثابت به مبلغ 15 میلیون ریال در ماه

 

 

2.دیگر مزایای نمایندگان رباتیک فعال شرکت: شرکت در راستای حمایت همه جانبه از نمایندگان فعال خود مزایای بسیار دیگری نیز در نظر گرفته است که به تعدادی از آنها اشاره می کنیم:

  • کمک هزینه تاسیس آموزشگاه رباتیک تا سقف یکصد میلیون ریال (به نمایندگان دارای میانگین فروش بیش از 500 بسته در ماه با بیشتر از 5 ماه سابقه فعالیت {یعنی 2500 بسته فروش در 5 ماه})
  • وام تاسیس و تجهیز دفتر نمایندگی رباتیک تا سقف پنجاه میلیون ریال (به نمایندگان دارای میانگین فروش بیش از 500 بسته در ماه با بیشتر از 5 ماه سابقه فعالیت{یعنی 2500 بسته فروش در 5 ماه})
  • حضور در نمایشگاه های بین المللی مرتبط با رباتیک با هزینه شرکت(به نمایندگان دارای میانگین فروش بیش از 800 بسته در ماه با بیشتر از 8 ماه فعالیت{یعنی 6400 بسته فروش در 8 ماه})
  • آموزش عملی رباتیک به نمایندگان
  • پشتیبانی دائمی فنی از نمایندگان
  • و ده ها امتیاز دیگر

 آموزشهای نمایندگان به صورت ترمیک انجام میشود یعنی هر نماینده پس از برگزاری چند دوره موفق از یک ترم برای آموزشهای ترم بعد دوره خواهد دید.

برای نمایندگان رباتیک یک وبسایت کامل و اختصاصی با دامنه روبوفا طراحی،میزبانی و پشتیبانی می شود که این امکان پس از درخواست کتبی نماینده به صورت رایگان انجام میگردد).

لازم به ذکر است که کل پروسه اخذ نمایندگی بین 3 تا 7 روز  کاری به طول می انجامد برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

ساعات اداری: 88458525-021 و 88442603-021 تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی 24 ساعته : 09165533562 (پاسخگوی کشیک شرکت)

درباره روبوفا

روبوفا به عنوان اولین کارخانه دارای پروانه بهره برداری وزارت صنعت معدن وتجارت به شماره 19112و برند رسمی در زمینه تولید بسته های آموزشی رباتیک با شعار هر ایرانی یک محصول روبوفا فعالیت خود را از سال 92شروع و تا به امروز با ده ها نمایندگی در کشور به فعالیت خود ادامه میدهد

نشانها

logo-samandehi

تماس با ما

  • دفتر مرکزی: تهران-خیابان شریعتی-قبل از تقاطع مطهری-جنب سازمان ثبت اسناد و املاک-کوچه ساری
  • کارخانه: بروجرد-ابتدای جاده ملایر-خیابان بوستان--انتهای گلریز7
  • تلفن:91319136-021
  • تلفن:09195840254